Bedankt
Artefact en STUK
worden gesteund door de Vlaamse Overheid, Stad Leuven en KU Leuven
& gesponsord door Hogeschool UCLL, De Standaard, Klara, Deze Week
MET DANK AAN
Alle kunstenaars
EXHIBITION
Khaled Barakeh
Anouk De Clercq
Helen Cammock
Tom Callemin
Daria Martin
Charline Tyberghein
Claudia Fontes
Ben Thorp Brown
Eva Kot’átková
Elliott Erwitt
Anagram
Suzanne Lacy
Alexandra Leyre Mein
Francesca Grilli
Ugo Rondinone
Peter Aers
SOUND
Bas Devos & Brecht Ameel
Benjamin Abel & The Unrequired Love
Farida Amadou
Geoffrey Burton & Sarah Yu Zeebroek
Het Audio Atelier
Maika Garnica & Ans Mertens
Pak Yan Lau
Slumberland & Sainkho Namtchylak
Velma Spell
Will Guthrie & Mette Ingvartsen
Zwerm
Speciale dank aan
Rudi D’Hooghe
Nidesh Lawtoo
Elke Plovie & Sam Pless
Anouk De Clercq
Anneleen Winten
Soukaïna Bennani
Francesca Grilli
Peter Aers
Erika Sprey
Melissa Mabesoone
Kris Van Oudenhove
Bart Capelle
Auguste Orts
Kate MacGarry Gallery
Gallery Maureen Paley, London
Gallery Sofie Van de Velde
Cecilia Brunson Projects
Meyer Riegger Gallery
Fonk
Cortizona
Daniela Vervloet - Tsjechisch Centrum
Jitka Pánek Jurková - Tsjechisch Centrum
Naomi Vandenbroeck (FOMU - Slow down)
Gery Gerits (Doof Vlaanderen) + Zoë Hay (tolk) - rondleiding met tolk Vlaamse Gebarentaal
De ARTEFACT-gidsen
Ali Mofatteh, Alma Asnong, Annelies Vrielynck, Eline Goris, Elise Peeters, Emma Vrancken, Felien Vandermotten, Jan Molenaers, Jan Van de Broeck, Jasper Tweepenninckx, Lydie Verschueren, Marie-Julie Van der Straete, Marlies Verreydt, Marijke De Sadeleer, Mathieu Lonbois, Maureen Cordens, Mieke Lamiroy, Niki De Meyer, Ra Verschueren, Roberta Santucci, Tiny Pagnaer, Trui Schellens, Valerie Paredis, Wannes Van Ingelghem, Xi Zhang
De STUKvrijwilligers
Abdulrahman Al-Raawd, Agnes Chavee, Ahmed Alhajahmed, Albertus Soge, Alma Asnong, Anke Driessens, Anna Demuynck, Anneleen De Jonghe, Anne-Sophie Delaissé, Annie Alaerts, Ben Salaets, Cansu Uzel, Carla Meertens, Charlotte Desiron, Christophe Neixkens, Colette Declercq, Diane Hendrickx, Dominique Boogaerts, Dominique Goossens, Elena Marinakis, Elise Weterings, Els Robeys, Emma Vranken, Eva Bratanata, Eva Mechelmans, Greet Bruynseels, Hannelore Heynen, Hannes De Preter, Hans Van Haesendonck, Harshita Vaidya, Harvinder Singh, Henrique Ribeiro Da Silva, IngeDhondt, Isha Vikram, Jan Vanderweyden, Jerry Maris, Jo Louw, Julie Claeys, Karen Luyten, Laura Baetens, Laura Kušķe, Lene Maesen, Lien Knaepen, Lieve Billen, Lisa Vandeweyer, Lisa Zamboni, Lise Hoebrechts, Luc Jansegers, Lydia Baplu, Machteld Mercelis, Margot Lemmens, Marjolein Pittomvils, Martine Kinable, Mercedes De Grande, Michel Van Vlasselaer, Nathalie Cauwenberghs-Paté, Niki De Meyer, Padma Manu, Patricia Claes, Pedro Sousa, Ra Verschueren, Rita Van den Eynde, Robin Geldhof, Romain Bellen, Romain Helsen, Sékou Crissé, Stefano D'Astolfo, Sven Maes, Thomas Cliquet, Toon Santermans, ToTran Nguyen, Trui Verplancke, Wim Vanherp, Yacoup Mhanna, Zakaria Bachir
De STUKploeg
Steven Vandervelden - algemene en artistieke leiding
Klaus Ludwig - zakelijke leiding
Leen Van Hoeck - assistentie zakelijke leiding / boekhouding
Margaux Janssens - dagelijkse leiding
Willem Vanderhoydonks - infrastructuurbeheer
Gilles Helsen - programmatie geluid
Karen Joosten - programmatie dans
Karen Verschooren - curator beeldende kunst & artefact
Steven Vandervelden - programmatie playground
Ilse Van Essche - productie beeldende kunst, artefact & playground
Leen Bleys - productie dans
Inge Lauwers - productie artefact, playground & geluid
Sofia Van Laer - stage productie artefact
Adinda Aryanto - stage assistent curator artefact
Marjolein Guldentops - stage artefact publiekswerking
Ria Robijns - stage artefact publiekswerking
Martje Ceulemans - hoofd communicatie
Frank Geypens - communicatie
Caroline Henderickx - communicatie
Sara Thewissen - grafische vormgeving
Joeri Thiry - communicatie
Leen Van Ende - publiekswerking en gidsencoördinatie artefact
Antea Van Woensel - vrijwilligerscoördinatie
Maud Philips - stage artefact vrijwilligerscoördinatie
Roel Penninckx - technische leiding
Klaas Trekker - technische productie
Babs Boey - techniek
Anne Heyman - techniek
Tom Philips - techniek
Neal Van Pee - techniek
Renaldo Maria - techniek
Fenna Maas - techniek
Liesl Peeters - stage techniek
Lene Maesen - stage techniek
Lorenzo Soetarto - systeembeheer & IT
Ingrid Van Eycken - coördinatie onthaal & ticketing
Annemie Lambrechts - onthaal & ticketing
Antea Van Woensel - onthaal & ticketing
Felien Vandermotten - onthaal & ticketing
Anna Brys - onthaal & ticketing
Anemoon Hauters - onthaal & ticketing
Oriana Lemmens - onthaal & ticketing
Gert Lauwaert - catering
Jurgen Debergh - catering
Benjamin Khalil Zare - coördinatie stukcafé
Margaux Janssens - coördinatie stukcafé
Hans Fannes - hoofdtapper stukcafé
Julio Cesar Dias Teixeira - hoofdtapper stukcafé
Ronnie Spoelstra - hoofdtapper stukcafé
Cecilia Nyarko - kuisploeg
Mohamed El Ghanoui - kuisploeg
BESTUUR
Saïd El Khadraoui (voorzitter), Peter Anthonissen, Sammy Ben Yakoub, Piet Forger, Anke Gilleir, Shila Hadji Heydari Anaraki, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Denise Vandevoort, Lut Vercruysse, Celien Govaerts, Luca Turcksin, Els Theunis, Anja Verbeeck.