Thanks
Artefact and STUK
are supported by de Vlaamse Overheid, Stad Leuven and KU Leuven
& sponsored by Hogeschool UCLL, LRD, De Standaard, Klara, De Lijn, Deze Week
THANKS TO
Participating artists:
EXPO
Helmut Stallaerts
Chloé Op de Beeck
Ante Timmermans
Meiro Koizumi
Hanne Lippard
Molly Soda
Annette Messager
Tino Sehgal
Kyoko Scholiers
Liana Finck
Lauren McCarthy
Kyle McDonald
Karolina Halatek
Atsushi Watanabe
Daria Martin
Cécile B. Evans
Mehtap Baydu
Pilvi Takala
Ephameron
Hans Geyens
Ief Spincemaille
Bisser
Siemen Van Gaubergen
SOUND
Ben Bertrand
Casual Gabberz
Céline Gillain
De zwarte zusters
Eartheater
Hantrax plays Paroxysm
Jenny Hval
King Midas Sound
Maria W. Horn
Mette Rasmussen & Drone Operatør
Mika Oki
Phillip Jondo
Rumours
Slagwerk DJ’s
LETURES, FILMS AND WORKSHOPS
Chloé Op de Beeck
Bert Puype
Luc Goossens
Marlies Maes
Roel Goyens
ArtForum: Anneleen Winten
Fonk: Koen Monserez & Jonas Cantoro
Cie Tartaren: Leen van Nunen & Wim Oris
SPECIAL THANKS TO:
Bernier Eliades Gallery
Marian Goodman Gallery
Gallery Maureen Paley
Annet Gelink Gallery
Lambda Lambda Lambda
Annka Kultys Gallery
Caravan Productions
Cas-co: Josine De Roover
The ARTEFACT guides
Adinda Aryanto, Anaïs Timmerman, Angie Madalijns, Anke Kesters, Catherine Paulus, Charlotte Valgaeren, Edouard Vanhelmont, Eline Goris, Elise Peeters, Elke Wouters, Emma Vrancken, Eva Druyts, Flavie Lindemans, Inès Vermeylen, Jan Emiel Molenaers, Jan Van de Broeck, Jasper Tweepenninckx, Jiaqi Nie, Jorge Sandoval, Lara Demir, Lena De Wolf, Lieve Billen, Lieve Tack, Lina Geerts, Louise Debeuf, Maria Popovics, Marie-Julie Van der Straete, Marijke Sandeleer, Marlies Tang, Marlies Verreydt, Maureen Cordens, Mieke Lamiroy, Moses Ogunade, Patrick Verbist, Ra Verschueren, Roberta Santucci, Tim 'T Joncke, Tinne Stroeykens, ToTran Nguyen, Trui Schellens, Vivian Bredek, Wannes Van Ingelghem, Wenying Gang, Xanthe Op De Beeck, Xiaohang Li
The STUK volunteers
Albertus Soge, Alies Jacobs, Amber Dooms, Anna Demuynck, Anne Nackaerts, Annie Alaerts, Arnout Degreef, Arti Sukhai, Atahan Erbas, Aurélie Van delm, Barbara Fietz, Benarji Sai Mada, Benoît Lambert, Bert Verhulst, Betti Újhelyi, Bia Laschi, Brand Petry, Brenda Romero, Carla Meertens, Charlotte Brewaeys, Charlotte Desiron, Chris Iliano, Christophe Neixkens, Colette Declercq, Corneel Hegemann, Dominique Boogaerts, Dominique Goossens, Elise Weterings, Els Meeuwissen, Emma Rotty, Eva Bratanata, Frank Nys, Freddy Hombroux, Gretl Michielsen, Hade Vandebroek, Hans Van Haesendonck, Hesna Aksoy, Ilektra Takopoulou-Mavrona, Isobel Laishley, Jan De Saeger, Janine Dewaal, Jennifer Sugar, Jerry Maris, Jorge Sandoval, Katleen Vranckx, Kheelen Altangerel, Laura Kušķe, Laura Verheyden, Lente Francken, Leonardo Malik, Lieve Billen, Lisa Vandeweyer, Luc Jansegers, Manu Engelen, Maria Popovics, Marieke Looijmans, Martin Petráček, Michel Van Vlasselaer, Mieke Florizone, Miet Vaes, Myrthe Raeymaekers, Nan Lin, Nathalie Cauwenberghs-Paté, Nathan Forger, Naz Epozdemir, Pedro Sousa, Ra Verschueren, Rachel Sank, Renea Kamenjašević, Renee Claus, Romain Bellen, Saba Riyahi, Sabine Daems, Sara Blanco Peña, Sarah Houdaert, Shamarke Hayder, Skyler Joy, Sonia Havill, Sven Maes, Tanja Milisavljević, Tobia Rossi, Tom Vangindertael, Trui Verplancke, Yang Yang, Zakaria Bachir
The STUK team
Steven Vandervelden - general and artistic director
Klaus Ludwig - financial director
Margaux Janssens - chief operating officer
Willem Vanderhoydonks - facility management
Gilles Helsen - sound programming
Karen Joosten - dance programming
Karen Verschooren - image & artefact curator
Steven Vandervelden - playground coördination
Leen Bleys - production dance
Ilse Van Essche - production visual arts, playground & artefact
Inge Lauwers - production artefact, playground & sound
Juliette Brewaeys - intern assistant curator artefact
Valerie Paredis - intern production artefact
Lynn Sinnesael - intern production artefact
Leen Van Ende - public relations and guided tour coördinator artefact
Iris Verstraeten - intern public relations artefact
Nikki Schoubben - stage public relations artefact
Antea Van Woensel - volunteers coördinator
Felien Vandermotten - intern artefact volunteers coördinator
Frank Geypens - head of communication
Caroline Henderickx - communication
Joeri Thiry - communication
Sara Thewissen - graphic design
Roel Penninckx - technical director
Erik Penninckx - technical production
Babs Boey - technician
Anne Heyman - technician
Tom Philips - technician
Klaas Trekker - technician
Neal Van Pee - technician
Jorne Herman - technician
Stijn Vanwing - technician
Renaldo Maria - technician
Stijn Van Lommel-Wuestenberg - system management & it
Ingrid Van Eycken - coördination reception & ticketing
Annemie Lambrechts - reception & ticketing
Nienke Vanderwegen - reception & ticketing
Antea Van Woensel - reception & ticketing
Jonas De Leeuw - reception & ticketing
Celien Mertens - reception & ticketing
Leen Van Hoeck - accounting
Stijn Van Lommel-Wuestenberg - catering
Gert Lauwaert - catering
Benjamin Khalil Zare - coördination stukcafé
Margaux Janssens - coördination stukcafé
BOARD OF MEMBERS
Saïd El Khadraoui (chairman), Peter Anthonissen, Sammy Ben Yakoub, Piet Forger, Elisabeth Gabizon, Anke Gilleir, Shila Hadji Heydari Anaraki, Bart Raymaekers, Stefaan Saeys, Naomi Van Laer, Frederik Vandepitte, Denise Vandevoort, Lut Vercruysse